מוצר נוסף בהצלחה

חמניות דקורטיביות שונות מאלו שמגדלים לייצור מוצרי מזון. הליבה של חמניות דקורטיביות קטנה יותר, אך כמות עלי הכותרת גדולה יותר, הם ארוכים יותר ומזכירים את קרני השמש הקיצית. למרות זאת, רבים בוחרים זר חמניות בזהירות ובקפדנות: הם אינם יודעים למי ולכבוד איזה אירוע מומלץ להעניק אותם. בכתבה שלנו החלטנו לתאר 5 מניעים להענקת זר חמניות .

5 סיבות טובות להעניק זר חמניות

לקחנו בחשבון פרשנות סמלית של חמניות ואנו ממליצים להעניק אותן לכבוד אירועים בהם קומפוזיציה קיצית תהיה תוספת מושלמת לברכות לבביות חמות. 

יום הולדת של אישה בגיל עמידה

חמנית היא סמל של חיים ארוכים: פרח זה קל לטיפול ועמיד באגרטל לאורך זמן רב. זר חמניות מתאים כמתנה לסבתא יקרה, דודה או קרובת משפחה. כמו כן, לרבים פרח זה מתקשר עם ילדות מאושרת, חופשת קיץ בכפר או בבית נופש. זיכרונות יפים אלו לעיתים קרובות מלווים אנשים בגיל העמידה.

נשף סיום

משמעות סמלית נוספת של חמנית היא אמונה בעתיד טוב יותר ותקווה. רגשות אלו ממלאים את ליבם של בוגרי בתי הספר ואוניברסיטאות. העניקו זר חמניות לבתכם לכבוד נשף הסיום, זה יחמם את ליבה ויישמר בזיכרון לאורך זמן רב.

"פרח חמנית גדול מתאים ליצירת פריט עיצוב מקורי – זר ליד. קישוט ייחודי זה ישלים את המראה החגיגי בצורה מושלמת"

איחולי הצלחה

כאשר אנו עומדים בפני יציאה לדרך חדשה (מעבר למקום מגורים חדש או שינוי מקום עבודה), הנטייה היא להקיף את עצמנו בסמלי הצלחה ומזל. חמנית ססגונית – זו מתנה נהדרת אשר תחזק בטחון עצמי ותבטא איחולי הצלחה ביציאה  לדרך חדשה.

חמניות כמתנה שתעלה מצב רוח לחברה

צהוב - זה צבע של חברות, לכן לעיתים קרובות נהוג להעניק לחברים קרובים פרחים בגוון צהוב לימון. אפילו חמנית אחת תפתיע אדם יקר ותחמם את ליבו.

יום הולדת של ילדה

 לבחורה שלומדת באותה כיתה, לבת קטנה או שכנה מומלץ להעניק חמנית צהובה. פרח מיוחד זה ישמח כל ילדה, הרי בניגוד לורדים או טוליפים, חמנית הוא פרח נדיר ויוצא דופן. לבסוף, חשוב לציין, כי חמניות מיני הינן חברותיות מאד.

"חמניות משתלבות בזר עם גרברות צבעוניות, חינניות הבתה וחרציות עדינות."

בעת הרכבת סידור חמניות, הוסיפו ורדים או אאוסטומה, זה יוסיף קונטקסט רומנטי לזר שבכוונתכם להעניק. אפילו חמנית גדולה אחת תהפוך קומפוזיציה לקיצית ומלאת שמחת חיים. הרי שמחה אינה צריכה סיבה מיוחדת!